• Bizhub C353
  • Bizhub 552
  • MagiColor 2530DL
  • Bizhub 40P
  • MagiColor 4690

strona główna » kserokopiarka » DiALTA Di2510 | nr artykułu: 14 | autor: administrator | data publikacji:

nowe
używane
DiALTA Di2510

DiALTA Di2510

Kopiarka DiALTA Di 2510/f, jest monochromatycznym centrum komunikacyjnym, które odpowie wyzwaniom współczesnej pracy biurowej, a zwłaszcza w pełni zaspokoi potrzeby drukowania, kopiowania, skanowania oraz komunikowania się za pomocą faksów.

Innowacyjny wygląd Di 2510/f jest zewnętrznym wyrazem funkcjonalności, jaka kryje sie w urządzeniu, a która w maksymalny sposób ułatwia i usprawnia prace w biurze. Dzięki modularnej budowie DiALTA Di 2510/f moze być rozbudowana stosownie do potrzeb użytkowników i specyfiki pracy w konkretnym miejscu.

Di 2510/f daje wiele możliwości wyboru, wśród których każdy znajdzie wariant najbardziej mu odpowiadający. Dla przykładu wersja z modulem faksu nie tylko pozwala na szybkie wysyłanie faksów, ale umożliwia także przesyłanie przychodzących dokumentów jako e-maili do wprowadzonych do pamięci maszyny odbiorców. Opcjonalny finiszer również można rozbudować na kilka sposobów. Jedna z wersji pozwala na przeznaczenie oddzielnych półek na wydruki, kopie i faksy. Inna z kolei umożliwia przydzielenie oddzielnych półek poszczególnym użytkownikom.

Niezwykle użyteczną funkcją w pracy biurowej jest możliwośc elektronicznej dystrybucji informacji. Di 2510/f posiada opcje twardego dysku zarówno dla kopiowania jak i drukowania, na którym można przechowywać zeskanowane dokumenty, a następnie przywoływć je do ponownego wydrukowania. Jest to szczegółnie przydatne przy drukowaniu formularzy, wzorów lub innych typowych dokumentów. Dokumenty na twardym dysku mogą być chronione hasłem przed nieautoryzowanym dostępem.

Większośc kopiarko-drukarek cyfrowych posiada dwa, lub nawet trzy kontrolery: oddzielny dla kopiowania, drukowania i faksowania. Skutkiem tego jest wolniejsza praca urządzeń i wyższe koszty systemu. Di 2510/f posiada tylko jeden kontroler. Rozwiązanie to zmniejsza koszty, gdyż używany jest tylko jeden procesor, jeden twardy dysk oraz jeden rodzaj pamięci. Wszystkie te elementy są wykorzystywane podczas kopiowania, drukowania, skanowania i wysylania / odbierania faksów.

Wbudowany finiszer niezwykle udanie łączy w sobie niewielkie rozmiary z wysoką funkcjonalnością. W odróznieniu od klasycznego finiszera, który zwykłe wymaga dużo wolnego miejsca, wbudowany finiszer niewiele wystaje poza obrys kopiarki. Mimo tego umożliwia sortowanie, zszywanie, a po rozbudowie nawet dziurkowanie i tworzenie folderów zszytych w środku.

Wszechstronność jest najważniejszym czynnikiem podczas pracy urządzenia kopiująco-drukującego. W Di 2510/f przejawia się ona szczególnie w cechach wielokartkowego podajnika bocznego, który umożliwia kopiowanie i drukowanie na materialach w formacie A6, kopertach, etykietach oraz papierze o gramaturze do 210 g/m2. Ponadto cechuje się on dużą pojemnością (150 arkuszy) oraz posiada funkcje automatycznego rozpoznawania formatu papieru.

 

» powrót do listy wyboru urządzeń [typ: kserokopiarka]

 
Kseroimpulsna

aktualności:

15-10-2011: Nowa szata graficzna strony.

17-10-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na facebook.

20-10-2011: Nowość - oferta na urządzenia czarno-białe Konica Minolta Bizhub 552 (więcej o urządzeniu tutaj)

10-11-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na google+.