• Bizhub C450
  • Bizhub 350
  • MagiColor 2530DL
  • PagePro 1350E
  • MagiColor 4690

strona główna » kserokopiarka » DiALTA Di3510 | nr artykułu: 16 | autor: administrator | data publikacji:

nowe
używane
DiALTA Di3510

DiALTA Di3510

Kopiarka DiALTA Di 3510/f, jest monochromatycznym centrum komunikacyjnym, które odpowie wyzwaniom współczesnej pracy biurowej, a zwłaszcza w pełni zaspokoi potrzeby drukowania, kopiowania, skanowania oraz komunikowania sie za pomocą faksów.

Innowacyjny wygląd Di 3510/f jest zewnętrznym wyrazem funkcjonalności, jaka kryje się w urządzeniu, a która w maksymalny sposób ułatwia i usprawnia pracę w biurze. Dzięki modularnej budowie Di 3510/f może być rozbudowana stosownie do potrzeb użytkowników i specyfiki pracy w konkretnym miejscu.

Di 3510/f daje wiele możliwości wyboru, wśród których każdy znajdzie wariant najbardziej mu odpowiadający. Dla przykładu wersja z modulem faksu nie tylko pozwala na szybkie wysyłanie faksów, ale umożliwia także przesyłanie przychodzących dokumentów jako e-maili do wprowadzonych do pamięci maszyny odbiorców. Opcjonalny finiszer również można rozbudować na kilka sposobów. Jedna z wersji pozwala na przeznaczenie oddzielnych półek na wydruki, kopie i faksy.

Niezwykle użyteczną funkcją w pracy biurowej jest możliwość elektronicznej dystrybucji informacji. Di 3510/f posiada opcje twardego dysku zarówno dla kopiowania jak i drukowania, na którym można przechowywać zeskanowane dokumenty, a następnie przywoływać je do ponownego wydrukowania - jest to szczególnie przydatne, gdy często drukowane są formularze, wzory lub inne typowe dokumenty. Dokumenty na twardym dysku mogą być chronione hasłem przed nieautoryzowanym dostępem.

Większość kopiarko-drukarek cyfrowych posiada dwa, lub nawet trzy kontrolery: oddzielny dla kopiowania, drukowania i faksowania. Skutkiem tego jest wolniejsza praca urządzeń i wyższe koszty systemu. Di 3510/f posiada tylko jeden kontroler. Rozwiązanie to redukuje koszty, gdyż używany jest tylko jeden procesor, jeden twardy dysk oraz jeden rodzaj pamięci. Wszystkie te elementy są wykorzystywane podczas kopiowania, drukowania, skanowania i wysyłania / odbierania faksów.

Nowy, wbudowany finiszer niezwykle udanie łączy w sobie niewielkie rozmiary z wysoką funkcjonalnością. W odróżnieniu od klasycznego finiszera, który zwykle wymaga dużo wolnego miejsca, wbudowany finiszer niewiele wystaje poza obrys kopiarki. Mimo tego umożliwia sortowanie, zszywanie, a po rozbudowie nawet dziurkowanie i tworzenie folderów zszytych w środku.

Wszechstronność jest najważniejszym czynnikiem podczas pracy urządzenia kopiująco-drukującego. W Di 3510/f przejawia sie ona szczególnie w cechach wielokartkowego podajnika bocznego, który umożliwia kopiowanie i drukowanie na materiałach w formacie A6, kopertach, etykietach oraz papierze o gramaturze do 210 g/m2. Ponadto dysponuje on dużą pojemnością (150 arkuszy) oraz posiada funkcje automatycznego rozpoznawania formatu papieru.

 

» powrót do listy wyboru urządzeń [typ: kserokopiarka]

 
Kseroimpulsna

aktualności:

15-10-2011: Nowa szata graficzna strony.

17-10-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na facebook.

20-10-2011: Nowość - oferta na urządzenia czarno-białe Konica Minolta Bizhub 552 (więcej o urządzeniu tutaj)

10-11-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na google+.