• Bizhub C352
  • Bizhub 552
  • MagiColor 2530DL
  • PagePro 1350E
  • Bizhub C20

strona główna » kserokopiarka » DiALTA Di5510 | nr artykułu: 17 | autor: administrator | data publikacji:

nowe
używane
DiALTA Di5510

DiALTA Di5510

Prawie każdy pracownik biura posiada w swoim miejscu pracy drukarkę. Najczęściej stoi obok komputera, na biurku lub w innym, nieodległym miejscu w biurze. Nie trzeba daleko chodzić. Wszystko w zasięgu wzroku. Idealne rozwiązanie dla drukowania lub kopiowania. Ale czy na pewno?

Co się dzieje gdy ma zostać wydrukowane więcej niż 10 stron? Kto chce długo czekać na wydrukowanie pracy? Jak długa jest kolejka, gdy kilku pracowników chce wydrukować dokumenty w tym samym czasie? Co się dzieje gdy trzeba wykonać wiele zestawów dokumentów? Ponadto kto ma czas aby ręcznie zszyć lub przedziurkować dokumenty? Z pewnością byłoby lepiej gdyby wszystkie te czynności zostały wykonane automatycznie. Czy nie jest dobrym pomysłem, aby zaoszczędzić na miejscu i opłatach pocztowych dzięki wykonywaniu kopii i wydruków dwustronnych? A co w temacie poprawy jakości prezentacji dzięki wykonywaniu broszur z kolorowymi okładkami, które można włożyć prosto do koperty? Wszystkie te funkcje nie są dostępne dla konwencjonalnych drukarek nabiurkowych, ale Konica Minolta Di5510 wykona je z łatwością. Ta monochromatyczna stacja wykonuje 55 stron na minutę w najwyższej jakości oraz oferuje wiele funkcji wykańczania dokumentów. Brzmi interesująco? Ale czy nie jest to urządzenie niezwykle skomplikowane w obsłudze? Odpowiedź brzmi: nie! Przejrzysty panel sterowania oraz przyjazne dla użytkownika narzędzia do zarządzania pracami gwarantują łatwą pracę i pomoc w skanowaniu, drukowaniu i kopiowaniu z Di5510.

Żaden pracownik nie chce poświęcać swego czasu na przygotowywaniu pracy do druku. To właśnie dlatego Di5510 została zaprojektowana tak, by czynności te były wykonywane łatwo i efektywnie.

Kluczowym pytaniem jest jak dobrze Di5510 radzi sobie z produkcją dokumentów. Odpowiedź brzmi: bardzo dobrze! 55 stron na minutę bardzo wyraźnych dokumentów w jakości, jaką mogą osiągnąć tylko nieliczne drukarki nabiurkowe. To prawie strona na sekundę - a przy tym dysponuje wieloma przydatnymi funkcjami.

Na prostym, nabiurkowym urządzeniu można wykonywać tylko wydruki i ewentualnie kopie. Dzisiejsze biura wymagają jednak więcej. Di5510 wykańcza prace w sposób niezwykle staranny i wykonuje wszystko automatycznie. Cały nakład jest gotowy do dystrybucji

 

» powrót do listy wyboru urządzeń [typ: kserokopiarka]

 
Kseroimpulsna

aktualności:

15-10-2011: Nowa szata graficzna strony.

17-10-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na facebook.

20-10-2011: Nowość - oferta na urządzenia czarno-białe Konica Minolta Bizhub 552 (więcej o urządzeniu tutaj)

10-11-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na google+.