• Bizhub C451
  • Bizhub 552
  • MagiColor 2530DL
  • PagePro 5650EN
  • Bizhub C20

strona główna » kserokopiarka » Bizhub C350 | nr artykułu: 33 | autor: administrator | data publikacji:


używane
Bizhub C350

Bizhub C350

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom świata biznesu Konica Minolta przygotowała scentralizowany system druku charakteryzujący się zwiększoną efektywnością i funkcjonalnością połączoną z redukcją kosztów zakupu i eksploatacji.

Bizhub C350 oferuje użytkownikom rozbudowany system zarządzająco-informujący zarówno pod względem drukowania kolorowego/czarno-białego jak i kopiowania i skanowania. Innymi słowami bizuhb C350 jest pełnym wielofunkcyjnym urządzeniem z wbudowanym kontrolerem skanująco-drukującym.

Opcjonalny kontroler Fiery dostarcza dodatkowe zaawansowane funkcje oraz większą wydajność i jest przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników.

Bizhub C350 oferuje wysokiej jakości wydruk kolorowy z prędkością do 22 kopii/stron na minutę. Jakość kolorowego wydruku spełnia wysokie standardy wyznaczone przez jej pełnych sukcesów poprzedników Minolta CF 2002 i Konica 8020. Konica Minolta wprowadziła także wiele usprawnień - lepszą kontrolę stabilności obrazu oraz poprawione odwzorowanie tekstów. Dodatkowo oprócz wysokiej jakości pełno-kolorowego druku, C350 oferuje także funkcję druku dwukolorowego - czarnego i jednego dodatkowego z palety CMY. Bardzo istotny faktem jest że C350 nie jest konstrukcją hybrydową, a w pełni wysokiej jakości urządzeniem kolorowym z możliwością szybkiego druku monochromatycznego.

Bizhub C350 z swoją wysoką prędkością druku monochromatycznego - 35 stron na minutę spełnia rolę centrum druku wszelakich dokumentów biznesowych. Możliwości w dziedzinie wydruków czarno-białych są wynikiem długoletnich doświadczeń i wiedzy bazującej na pełnej sukcesów linii urządzeń monochromatycznych. Oczywiście prędkość druku to nie wszystko. We współczesnych środowiskach biznesowych nawet najszybsze urządzenie może nie spełniać wymogów jeśli jest skomplikowane i czasochłonne w obsłudze. Dla kontrastu Bizhub C350 został specjalnie zaprojektowany do jak najłatwiejszej i przyjaznej dla użytkownika obsługi. Koncepcja obsługi C350 została zaczerpnięta z nowej linii produktów czarno-białych marki Minolta. Dlatego użytkownicy bez względu czy korzystają z urządzenia monochromatycznego, czy z C350 spotkają się z podobnymi przyjaznymi panelami kontrolnymi, łatwymi w zrozumieniu instrukcjami i innymi praktycznymi funkcjami zmniejszającymi wymagany czas obsługi.

Jedną z zasad przy konstruowaniu C350 było osiągnięcie pełnej integracji z środowiskiem IT. I właśnie Bizhub C350 jest dowodem na to że Konica Minolta rozumie w pełni oczekiwania współczesnego świata biznesu. Dowodem jest w pełni zintegrowany drukująco-skanujący system sieciowy, cechujący się m.in. zgodnością z najnowszymi standardami tj.: WHQL i Cytrix z skomplikowanymi funkcjami zabezpieczeń. Dostępne są takie funkcje jak 8-cyfrowe hasło, funkcja usuwania wydruków i kopii, ochrona hasłem danych na dysku twardym i restrykcje w przypadku nieautoryzowanej próby dostępu.

Bizhub C350 dostarcza kompleksowy system zarządzający zawierający m.in. zaawansowane zarządzanie podawaniem papieru jaki i funkcjami wykańczającymi dokumenty. Pojemność podajników papieru to od 900 (standard) do 3400 arkuszy, format od A5 do A3+ oraz gramatura od 64 do 256 g/m2. W trybie automatycznego druku dwustronnego obsługiwane są te same formatu, ale z gramaturą do 90 g/m2. Wśród funkcji wykańczania dokumentów dostępne są m.in. składanie do folderu, zszywanie, dziurkowanie i tworzenie broszur.

 

» powrót do listy wyboru urządzeń [typ: kserokopiarka]

 
Kseroimpulsna

aktualności:

15-10-2011: Nowa szata graficzna strony.

17-10-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na facebook.

20-10-2011: Nowość - oferta na urządzenia czarno-białe Konica Minolta Bizhub 552 (więcej o urządzeniu tutaj)

10-11-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na google+.