• Bizhub C252
  • Bizhub 750
  • MagiColor 2530DL
  • Bizhub 40P
  • Bizhub C10

strona główna » kserokopiarka » Bizhub C450 | nr artykułu: 36 | autor: administrator | data publikacji:


używane
Bizhub C450

Bizhub C450

Urządzenie bizhub C450 z imponującą szybkością 45 str./min w czerni i 35 str./min w kolorze, wieloma wyrafinowanymi funkcjami oraz standardowym kontrolerem PCL/PostScript stanowi doskonałe rozwiązanie dla środowisk biurowych oraz dla punktów usługowych zajmujących się poligrafią. bizhub C450 wyposażony w opcjonalny kontroler Fiery i specjalistyczne oprogramowanie może być bardzo interesującym narzędziem dla środowisk graficznych, spełniając oczekiwania wymagających użytkowników profesjonalnie zajmujących się kolorem.

Dzięki pełnej integracji sieciowej bizhub C450 może służyć jako centrum komunikacyjne, które oprócz kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania umożliwia efektywne zarządzanie i łatwą dystrybucję informacji. Zaawansowane opcje skrzynek na standardowym dysku twardym, dostępne funkcje skanowania sieciowego oraz prosta obsługa online sprawiają, że archiwizacja, powielanie i przesyłanie dokumentów stają się prostsze niż kiedykolwiek.

Bizhub C450 to wszechstronne urządzenie, które ułatwi realizację kreatywnych pomysłów w Twojej firmie. Bez trudu, szybko i efektywnie wyprodukujesz profesjonalnie wyglądające publikacje na każdą okazję, bez potrzeby zlecania ich na zewnątrz. Imponująca jakość wydruków i zaawansowane funkcje wykańczania bizhub C450 sprawią, że czytelne raporty, atrakcyjne oferty, prezentacje oraz wysokiej jakości materiały marketingowe staną się wizytówką Twojej firmy.

Scentralizowany, szybki i wydajny bizhub C450 z powodzeniem może zastąpić wiele urządzeń takich jak drukarki, skanery, kopiarki i faksy. Otrzymując szereg dodatkowych możliwości przetwarzania i produkcji dokumentów możesz w prosty sposób zaoszczędzić cenne miejsce w Twoim biurze, ale także znacząco przyczynić się do obniżenia kosztów eksploatacji.

 

» powrót do listy wyboru urządzeń [typ: kserokopiarka]

 
Kseroimpulsna

aktualności:

15-10-2011: Nowa szata graficzna strony.

17-10-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na facebook.

20-10-2011: Nowość - oferta na urządzenia czarno-białe Konica Minolta Bizhub 552 (więcej o urządzeniu tutaj)

10-11-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na google+.