• Bizhub C252
  • Bizhub 210
  • MagiColor 2530DL
  • PagePro 1300W/1350W
  • Bizhub C20

strona główna » kserokopiarka » Bizhub 164 | nr artykułu: 65 | autor: administrator | data publikacji:

nowe
używane
Bizhub 164

Bizhub 164

Solidne urządzenie bizhub 164 sprawdza się w roli prostej w obsłudze kopiarki monochromatycznej w rutynowych zadaniach kopiowania materiałów o rozmiarze do A3 włącznie. Jest jednak czymś więcej. Wyjątkowa elastycnzość w działaniu zapewniana przez standardowe funkcje drukowania i skanowania sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla warsztatów, magazynów, branży rolniczej i małych firm, gdzie doceniona zostanie jego atrakcyjna cena.

Prosta i bezproblemowa kopiarka bizhub 164 sprawnie wykonuje wszystkie typowe zadania z prędkością 16 kopii na minutę. Przejrzysty panel sterownaia niezmiernie ułatwia korzystanie z urządzenia. Łatwa obsługa i logiczne wskazówki dla użytkownika pozwalają drukować proste kopie przy minimalnym nakładzie czynności konfiguracyjnych

Bizhub 164 może pracować zaraz po uruchomieniu, praktycznie bez koniecznośc uczenia się jego obsługi. Jakość kopii uzyskiwana jest dzięki niezawodnemu tonerowi firmy Konica Minolta wytrzymującemu nawet zginanie dokumentów.

Bizhub 164 zapewnia elastyczność drukowania i skanowania nawet w formacie A3. Dzięki tym funkcjom można go używać do rozmaitych zadań, takich jak drukowanie ofert handlowych, faktur, cenników, skanowania broszur i dokumentacji technicznej.
Elastyczna obsługa papieru w dużym zakresie gramatur pozwala na stosowanie wielu rodzajów nośników, np. papieru makulaturowego albo papieru o dużej gramaturze do drukowania oznaczeń
Skanowanie w trybie TWAIN umożliwia prostą i bezproblemową archiwizację dokumentów, funkcję bardzo przydatna zwłaszcza dla małych biur. Dzięki niej uniknąć można gromadzenia stosów dokumentów.

Wyposażone w liczne funkcje oszczędzające energię bizhub 164 jest idealnym rozwiązeniem dla wszystkich, którzy chcą zmniejszyć koszty działalności. Tryby wstrzymania i uśpienia ograniczają pobór energii, przy jednoczesnym zapewnieniu szybkiej gotowości kopiarki do pracy i krótkiego czasu nagrzewania. Oprócz zmniejszenia kosztów przycznia się to również do ochrony środowiska

Urządzenie bizhub 164 cechuje się trwałością podzespołów i wysokoą jakością wykonania. Wydłużony czas eksploatacji toneru oznacza, że wymienia sie go dużo rzadziej. Jednocześnie niższa temperatura procesu utrwalania wpływa na zmniejszenie poboru energii i tym samym na ograniczenie kosztów.

 

» powrót do listy wyboru urządzeń [typ: kserokopiarka]

 
Kseroimpulsna

aktualności:

15-10-2011: Nowa szata graficzna strony.

17-10-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na facebook.

20-10-2011: Nowość - oferta na urządzenia czarno-białe Konica Minolta Bizhub 552 (więcej o urządzeniu tutaj)

10-11-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na google+.