• Bizhub C352
  • Bizhub 211
  • MagiColor 2530DL
  • Bizhub 40P
  • Bizhub C10

strona główna » kserokopiarka » DiALTA Di550 | nr artykułu: 9 | autor: administrator | data publikacji:

nowe
używane
DiALTA Di550

DiALTA Di550

Jeśli używany przez Ciebie system produkcji dokumentów nie spełnia Twoich oczekiwań i nie jesteś z niego zadowolony, jeśli czujesz, że stara kopiarka lub drukarka w Twojej firmie nie oferuje zbyt wielu funkcji i nie wyręcza Cię w pracy, jeśli Twoja firma szuka cyfrowego rozwiązania do produkcji dokumentów – ze wszystkimi profitami z tego płynącymi, od wysokiej wydajności kopiowania i drukowania sieciowego, przez możliwość doskonałego dopasowania konfiguracji systemu do Twoich potrzeb, aż po wykorzystanie ogromnej liczby zaawansowanych funkcji wykończania dokumentów - nie musisz dalej szukać. Mamy dla Ciebie odpowiednie urządzenie - DiALTA Di550 monochromatyczne systemy produkcji dokumentów, które możesz doskonale dopasować do Twoich potrzeb.

Zwiększona wydajność. Korzyści wynikające z wielofunkcyjności – kopiowanie, drukowanie, skanowanie oraz wykańczanie dokumentów – nie wpływają na koszt urządzenia, który pozostaje bardzo niski. Jako cyfrowa kopiarko-drukarka, DiALTA Di550 drukuje z prędkością 55 kopii/wydruków na minutę. Urządzenie że być wyposażone w szereg finiszerów, które potrafią zszywać, dziurkować dokumenty, jak również tworzyć foldery i ulotki. Gwarantowane obciążenie miesięczne dla DiALTA Di550 wynosi 130 000 kopii/wydruków miesięcznie. DiALTA Di550 można wyposażyć w podajniki papieru na 6550 arkuszy (maks.). Maksymalna gramatura papieru, który można wykorzystać do kopiowania bądź drukowania wynosi 160g /m2.

Obniżone koszty i oszczędność miejsca. Obniżenie kosztów w firmie następuje poprzez zastąpienie trzech urządzeń (kopiarka, drukarka, skaner) jednym – DiALTA Di550. Należy tu zwrócić uwagę na obniżenie zużycia energii oraz na fakt, iż koszt wydruków z tych maszyn równy jest kosztowi kopii, a więc dużo niższy niż wydruk z niskonakładowej drukarki atramentowej czy laserowej. Ważne jest również to, że kopiarki DiALTA Di550 są maszynami - jak na ten segment – niewielkich rozmiarów przez co łatwo znaleźć dla nich miejsce nawet w ciasnych biurach.

 

» powrót do listy wyboru urządzeń [typ: kserokopiarka]

 
Kseroimpulsna

aktualności:

15-10-2011: Nowa szata graficzna strony.

17-10-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na facebook.

20-10-2011: Nowość - oferta na urządzenia czarno-białe Konica Minolta Bizhub 552 (więcej o urządzeniu tutaj)

10-11-2011: Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na google+.